اگر نیاز به برنامه‌ریزی و تشکیل تیم بازاریابی برای کسب‌وکار خود دارید، تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس: 09131815482

نیاز به نیروی آماده به کار بازاریابی، یکی از احتیاجات مهم عمده کسب‌وکارهاست. اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست و با توجه به مشاوره‌های فروش و بازاریابی که در این شهر و استان به شرکت‌ها و مجموعه‌ها ارائه می‌دهم، این مسأله را از چالش‌های مهم استراتژیک کسب‌وکارهای اصفهان می‌دانم.

سؤالاتی در اینجا باید مد نظر مدیران کسب‌وکارها قبل از هر اقدامی قرار بگیرد که برخی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین آن سؤالات عبارتند از:
- برنامه بازاریابی ما بر چه ارکانی باید استوار باشد تا بهتر نتیجه گرفت؟
- آیا برای بازاریابی و فروش بهتر محصولات و یا خدمات، خانم آماده به کار در اصفهان مناسب‌تر است یا آقا؟
- آیا مراجعه به کاریابی در اصفهان، می‌تواند نیروهای مؤثر برای بازاریابی و فروش در اختیارمان قرار بدهد؟
- چند درصد افراد جویای کار در اصفهان، بازاریاب‌های عالی و یا یالقوه(دارای توانمندی و استعداد سرمایه‌گذاری بر روی آنها به عنوان بازاریاب یا فروشنده) برای نیازمندی ما هستند؟
- یک بازاریاب خانم آماده به کار اصفهان را چگونه باید به کار بگیریم و وی را آموزش دهیم؟

مشاوره بازاریابی در اصفهان | آموزش بازاریابی اصفهان | شرکت بازاریابی در اصفهان

اگر نیاز به بازاریاب آماده به کار در اصفهان دارید...
توجه داشته باشید نحوه برنامه‌ریزی شما با توجه به فعالیت‌های رقبای شما بسیار اهمیت دارد. شاید یک آیا یا خانم جویای کار بازاریابی در اصفهان، با مشاهده آگهی شما در یک نیازمندی تلفن را بردارد و با شما تماس بگیرد؛ و در نهایت مجاب شوید که وی را استخدام کنید. اما چرا بسیاری از کسب‌وکار از فعالیت بازاریابی و فروش خود راضی نیستند؟

یکی از دلایل مهمی که در جذب بازاریاب مورد توجه قرار نمی‌گیرد، نگاه نادرست به کلاسهای بازاریابی و فروش است. از چالش‌های مهم شرکت‌ها در اصفهان، وجود مؤسسات و افرادی است که کلاسهای بازاریابی و فروش در اصفهان برگزار می‌کنند و این مسأله را به عنوان یک راه حل به مجموعه‌ها برای ارتقای توان توسعه بازار پیشنهاد می‌کنند؛ در حالی که این نگاه، یک خطای راهبردی در استراتژی‌های مدیریتی هر کسب‌وکاری است.

اجازه بدهید مسأله را به زبان ساده بیان کنم.
در یکی از مشاوره‌های بازاریابی و فروش خود، دفتر نمایندگی مرکزی یک بیمه در اصفهان، تماس تلفنی داشت و برای ارتقای تیم بازاریابی و فروش خود، این طور عنوان کرد که با چندین مشاور بازاریابی و فروش تماس گرفته است، اما فعالیت آنان صرفاً آموزش است و نه ساخت یک تیم بازاریابی.
به نظر شما آیا آموزش بازاریابی تلفنی، آموزش فروش و یا سایر آموزش‌ها به تنها نیاز یک شرکت را برطرف می‌کند؟
به نظر بنده خیر. محوریت عملیات موفق استراتژی بازاریابی و فروش هر سیستم، به اَرکان آن برمی‌گردد. تنها یکی از رکن‌های مهم، موضوع آموزش است.

نیاز به بازاریابی تخصصی در اصفهان
بازاریاب در اصفهان یک دغدغه است؛ اما دغدغه مهم‌تر از آن، مؤسسات تجاری و افراد غیرمتخصصی هستند که به این نیازمندی پاسخ صحیحی نداده‌ و حتی برخلاف منافع بلندمدت کسب‌وکارها در اصفهان قدم برداشته و برمی‌دارند. مشاوره بازاریابی در اصفهان، حلقه مفقوده جذب بازاریاب آماده به کار و به طور کلی: طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های بازاریابی برای فروش بهتر و یا افزایش فروش است. باید تعجب کرد از کسب‌وکارها و شرکت‌هایی که تصور می‌کنند با یک آگهی استخدام در سایت‌های رایگان و یا اپلیکیشن‌های موبایل نظیر دیوار، می‌توانند جذب بازاریاب داشته باشند.
جذب بازاریاب آماده به کار در اصفهان یک فرآیند تخصصی، تحلیلی و گام‌به‌گام است.

استخدام بازاریاب در اصفهان، محدودیت‌های دیگری هم دارد که بیان تمامی آنها در این مختصر ممکن نیست. برخی کسب‌وکارها به خاطر نبود نگاه تخصصی، به استخدام بازاریاب تلفنی در منزل هم روی می‌آورند و این به خاطر کارکرد نادرست شرکت بازاریابی در اصفهان است که نگاهی تجاری دارد: نگاه تجاری برای ایجاد سیستم بازاریابی مفید نیست.

توصیه‌های یک مشاور فروش در اصفهان
هدف این مطلب، کمک به شما برای ساخت بهتر تیم بازاریابی است. من، سجاد رحیمی مدیسه به عنوان یک مشاور فروش و بازاریابی که در شهرهای مختلف از جمله اصفهان توفیق برنامه‌ریزی و اجرا برای مجموعه‌های مختلف را داشته و دارم، توصیه می‌کنم بیش از دوره آموزشی بازاریابی و فروش، به پارامترهای مهم دیگر کسب‌وکار با تحلیل و نگاهی بلندمدت اهمیت دهید:
کلاسهای بازاریابی و فروش در اصفهان و دیگر شهرها فراوان برگزار می‌شود؛ اما مسأله کجاست که کالاهای ایرانی در بازاریابی و فروش به ویژه در بخش صادرات به شکل کلان مشکل دارند؟ آیا مدرس بازاریابی و فروش، به حل مشکلات کمک می‌کند؟
پس چه شایسته است پیش از انتخاب و هزینه برای یک دوره آموزشی مدیریت بازاریابی و فروش، به پیش‌نیازهای قبل از آن نیز توجه کنیم. اگر می‌خواهید ساختار قوی برای مارکتینگ پیاده‌سازی نمایید، به تحلیل و بررسی‌های تخصصی اهمیت فراوان دهید. این اطلاعات صحیح و بهره‌گیری مستمر از آنهاست که خروجی‌های باارزش برای سیستم کسب‌وکار شما به ارمغان می‌آورد. خروجی‌های باارزش، سرمایه‌های انسانی معتبر در بخش بازاریابی و فروش شماست. بهره‌‌گیری مستمر به معنی صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌کرد منابع شماست. این موضوع در صنایع تولیدی و حتی خدماتی اهمیت بسیار بیشتری دارد و در درجه بعدی، کسب‌وکارهای کالا/محصول محور.