شرکت ها متناسب با سطوح فعالیت تولیدی، تجاری یا خدماتی و گستردگی عملیات در بازار کسب و کار نیازمند خدمات ویژه بازاریابی و فروش با مدت زمان متفاوتی می باشند. در این راستا سجاد رحیمی مدیسه به طور معمول مشاوره بازاریابی و فروش را در پنج سطح ارائه می نماید.
تماس مستقیم: 09131815482

📌مشاوره بازاریابی کلینیکی (یک جلسه 3 الی 4 ساعته):برای پاسخگویی به مسائل و مشکلات جاری و آنی شرکت ها و کسب‌وکارها.
📌مشاوره بازاریابی سطح مقدماتی (ساعتی): (4 الی 6 جلسه به مدت 16 الی 24 ساعت) ویژه شرکت های کوچک، فعالان صنفی و صاحبان رستوران، فروشگاه ها و مؤسسات خدماتی کوچک است.
📌مشاوره بازاریابی سطح کوتاه مدت: ( 3 الی6 ماهه) ویژه شرکت های کوچک و متوسط (50 الی 100 نفر پرسنل)
📌مشاوره بازاریابی سطح میان مدت: (یک ساله) شرکت های متوسط و بزرگ (بیشتر از 100 نفر پرسنل)
📌مشاوره بازاریابی سطح بلند مدت: (3 الی 5 ساله) جهت شرکت هایی که می خواهند یک برنامه ریزی استراتژیک بلند مدت انجام دهند و پروژه برندینگ Branding (برند سازی) را برای شرکت به اجرا بگذارند.

مشاوره بازاریابی در اصفهان | آموزش بازاریابی اصفهان | شرکت بازاریابی در اصفهان

🔰مشاوره بازاریابی کلینیکی (کلینیک بازاریابی)
این سطح از مشاوره مناسب کسانی است که دارای مشکلات و مسائل جاری و آنی در زمینه بازاریابی و فروش، کمپین تبلیغات و توزیع می باشند و همچنین مناسب کسانی است که می خواهند کسب و کار جدیدی را شروع نمایند. در این سطح، شرکت های متقاضی مشاوره بازاریابی با هماهنگی قبلی طی یک جلسه 3 الی 4 ساعته مشکلات و مسائل خود را با اینجانب مطرح می نمایند و مشاور بازاریابی توصیه ها و راهنمایی لازم جهت اقدامات فوری را ارائه می نماید. بدیهی است مشاوره گیرنده متناسب با نیاز خود می تواند چندین جلسه دیگر نیز اقدام به دریافت مشاوره نماید. آنچه مسلم است این جلسه، یک جلسه کلینیک بازاریابی است و مناسب  برنامه های بلند مدت نیست.

🔰مشاوره بازاریابی و فروش سطح مقدماتی (ساعتی)
در این سطح مشاوره، مدیران شرکت طی 4 الی 6 جلسه به مدت 16 الی 24ساعت، مشکلات یا برنامه های خود را با مشاور بازاریابی مطرح می نمایند و پس از توضیحات کامل، مشاور سوالاتی را مطرح می نماید و با توجه به پاسخ های مدیران، راهنمایی های لازم صورت می گیرد. بدیهی است این سطح از مشاوره جهت حل مسائل و مشکلات جاری و اجرای برنامه های کوتاه مدت بازاریابی، فروش، کمپین تبلیغات و توزیع مفید است ودر این سطح مشاور بازاریابی راهنمایی لازم را ارائه می کند و نظارت مستقیمی بر اجرای برنامه ها ندارد.

🔰مشاوره بازاریابی و فروش سطح کوتاه مدت (3 الی 6 ماهه)
👈ویژه شرکت های کوچک و متوسط (50 الی 100 نفر پرسنل)
در این سطح، مشاور بازاریابی طبق مدت زمان مشخص هر 10 یا 15 روز یکبار و یا هر برنامه ای که مورد توافق طرفین قرار بگیرد، در دفتر شرکت متقاضی مشاوره بازاریابی، فروش، کمپین تبلیغات، توزیع و ... حضور یافته و با شرکت در جلسات مدیران شرکت نسبت به روند فعالیت های درونی و بیرونی شرکت آگاهی پیدا کرده و با مشکلات دامنگیر شرکت و برنامه های آن آشنا شده و جهت رفع مشکلات و توسعه برنامه های بازاریابی و فروش شرکت یک برنامه مدون تحت عنوان مارکتینگ پلن (Marketing Plan) برنامه بازاریابی ارائه می نماید و مدیران اجرایی شرکت را در اجرای برنامه ها راهنمایی کرده و بر اجرای صحیح برنامه ها نظارت می نماید. لازم به توضیح است Marketing Plan شامل تعیین کانال ها و شیوه های توزیع، تعیین استراتژی قیمت گذاری، تعیین استراتژی تبلیغات اعم از تبلیغات رادیو و تلویزیون، تبلیغات در روزنامه ها و مجلات، تبلیغات اینترنتی، ارسال SMS، پیشبرد فروش و نظارت بر طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی بسته بندی یا تغییر بسته بندی، شرکت در نمایشگاه های داخلی یا خارجی، راه اندازی جشنواره ها و فروش های فوق العاده، Sampling (برنامه سمپلینگ)، تحقیقات بازار و تعیین محصولات برای تولید در آینده می باشد.

🔰مشاوره بازاریابی و فروش سطح میان مدت (1 ساله)
👈ویژه شرکت های متوسط و بزرگ (بیشتر از 100 نفر پرسنل)
در این سطح، مشاور بازاریابی طبق مدت زمان مشخص هر هفته یا هر 10 روز یا 15 روز یکبار در دفتر کار شرکت متقاضی مشاوره بازاریابی، فروش، کمپین تبلیغات و توزیع حضور یافته و طی جلساتی که با مدیران و مسئولین اجرایی شرکت برگزار می نماید، نقاط قوت و ضعف و فرصت ها و تهدیدات محیطی را تجزیه و تحلیل کرده و براساس اهداف شرکت، جهت دستیابی به اهداف یک برنامه بازاریابی تحت عنوان Marketing Plan برای مدت یکسال ارائه می نماید و بر حسن اجرای برنامه ها توسط مدیران شرکت نظارت می نماید.
لازم به توضیح است Marketing Plan شامل تعیین کانال ها و شیوه های توزیع، تعیین استراتژی قیمت گذاری، تعیین استراتژی تبلیغات اعم از تبلیغات رادیو و تلویزیون، تبلیغات در روزنامه ها و مجلات، تبلیغات اینترنتی، ارسال SMS، پیشبرد فروش و نظارت بر طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی بسته بندی یا تغییر بسته بندی، شرکت در نمایشگاه های داخلی یا خارجی، راه اندازی جشنواره ها و فروش های فوق العاده، Sampling (برنامه سمپلینگ)، تحقیقات بازار و تعیین محصولات برای تولید در آینده می باشد.

🔰مشاوره بازاریابی و فروش و تدوین استراتژی (5 ساله)
این نوع از مشاوره، مخصوص شرکت هایی می باشد که می خواهند با برند سازی یا خلق برند Branding یا ارتقای برند خود نسبت به رقبا در سطح اول صنعت خود قرار بگیرند یا به برند برتر یا لیدر بازار تبدیل شوند.
در این سطح، مشاور بازاریابی با قراردادی 3 الی 5 ساله و با برنامه زمانی دو نوبت درهفته در دفتر کار شرکت متقاضی حاضر شده و از نزدیک تمامی فعالیت های شرکت مشاوره گیرنده را در کلیه سطوح مورد ارزیابی و ممیزی قرار می دهد و با توجه به پتانسیل و توانایی های بالفعل و بالقوه شرکت، اقدام به تدوین استراتژی های رشد و استراتژی های رقابتی بازاریابی در قالب یک برنامه 5 ساله می نماید. در این سطح، مشاور، برنامه های بازاریابی را برنامه ریزی، نظارت، کنترل و نهایتاً آن را اصلاح نماید.

❗️نکته 
آموزش بازاریابی، آموزش فروشندگان و کارشناسان بازاریابی و فروش شرط اصلی موفقیت شرکت ها در بازاریابی و فروش است.